“Like a boss”, moderatores ja sjellin kafen në... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 12-01-2018 “Like a boss”, moderatores ja sjellin kafen në... (Foto)

Kafja është ajo pije pa të cilen shumë nga ne nuk bëjnë dot.

Ashtu është edhe për moderatoren e njohur Roza Lati. Kjo e fundit njihet për natyrën e saj shumë gazmore dhe për “gjetjet” që bën herë pas here.

Sot ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video nga lokali, teksa kësaj të fundit i sjell kamarieri kafen drejt e në makinë.

“Like a boss”, ka qenë komplimenti që moderatorja i bën vetes. Mesa duket Roza s'ka kohë ta marrë vetë kafen e saj, por i pëlqen të trajtohet “si boss-e”.

dfease.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëdhënia në krizë? Flet Endrit Mertiri për Aurela Hoxhën
Ish-futbollisti i kombëtares thyen rregullat e vizitës në muze (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.022205829620361
array(1) { ["section"]=> string(55) "like-a-boss-moderatores-ja-sjellin-kafen-ne-foto-106371" }