Lind pasardhësi i Top Channel, Sara Hoxha dhe Ledion Liço bëhen me djalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 13-12-2016 Lind pasardhësi i Top Channel, Sara Hoxha dhe Ledion Liço bëhen me djalë

Lind pasardhësi më i ri në familjen e Top Channel.

Moderatori i njohur i “ The Voice of Albania” dhe i një sërë programeve të tjera televizive në Top Channel, Ledion Liço, është bërë sot baba.

Siç shkruan Blitz.al, Sara Hoxha ka lindur fëmijën e tyre të parë, i cili është djalë.

Newsbomb.al bashkohet me gëzimin e familjes dhe i uron shëndet vogëlushit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033772945404053
array(1) { ["section"]=> string(77) "lind-pasardhesi-i-top-channel-sara-hoxha-dhe-ledion-lico-behen-me-djale-62522" }