Lind vajza e Xhensilës dhe Besit, ja EMRI i veçantë që i kanë vendosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 12-07-2018 Lind vajza e Xhensilës dhe Besit, ja EMRI i veçantë që i kanë vendosur Besi dhe Xhensila

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë sot prindër për herë të parë.

Në jetë ka ardhur vajza e tyre, ndërkohë mësohet dhe emri që i kanë vendosur. Burime për “Icon Style”, kanë zbuluar emrin e vogëlushes, dhe është Ajka, që në gjuhën shqipe ka kuptimin e pjesës më të mirë të diçkaje.

Mësohet se vajza erdhi në jetë rreth orës 11:50 të ditës së sotme.

-640-0-5b4753cc66498.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda klubeve të Spanjës, si mashtrohen të rinjtë dhe kthehen në skllevër të seksit dhe drogës (DETAJET SHOKUESE)
Refuzoi ofertën E MAJME të Top Channel, Blendi Flet për herë të parë: Ishte TUNDIM i madh... (Tregon ARSYEN e vërtetë) »
Article Logic
Execution time: 0.0044529438018799
array(1) { ["section"]=> string(76) "lind-vajza-e-xhensiles-dhe-besit-ja-emri-i-vecante-qe-i-kane-vendosur-127673" }