Linda dhe Edi Rama mbjellin ullirin e paqes në emër të Shqipërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:52 22-12-2015 Linda dhe Edi Rama mbjellin ullirin e paqes në emër të Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama dhe zonja e tij Linda kanë mbjellë në emër të Shqipërisë ullirin e paqes në Korijen e Kombeve, në Izrael.

Fotoja që shikoni është përzgjedhur në të njëjtën kohë si foto dite nga kryeministri Rama, i cili shkruan:

“Nder i veçantë mundësia për të mbjellë në emër të Shqipërisë, ullirin e paqes në Korijen e Kombeve, ku edhe vendi ynë u bashkohet plot vendëve të tjera të pranishme prej vitesh me ullirin e tyre në një hapësirë ku pllaja e zhveshur dhe vullneti i njerëzve, kanë krijuar një pyll të mrekullueshëm”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069479942321777
array(1) { ["section"]=> string(71) "linda-dhe-edi-rama-mbjellin-ullirin-e-paqes-ne-emer-te-shqiperise-28342" }