Linda Halimi habit botën, shkon të këndojë këngën e Shqipërisë në Amsterdam por ndërpret gjithçka në mes (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:08 10-04-2017 Linda Halimi habit botën, shkon të këndojë këngën e Shqipërisë në Amsterdam por ndërpret gjithçka në mes (VIDEO)

Linda Halimi, këngëtarja që do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion i ka habitur të gjithë në Amsterdam.

Në turin promovues të këngës “Botë” (World) që ka nisur me Amsterdamin, ajo ka dalë në skenën e “Eurovision in Concert” por fill disa sekonda më pas ka ndërprerë gjithçka.

Arsyeja do t’ju bëjë krenarë të gjithëve...

“Unë nuk këndoj playback, këtu këndohet live”, është shprehur këngëtarja duke marrë duartrokitjet e të gjithëve dhe duke vazhduar më pas interpretimin.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Yllka Mujo: Pse ma hoqën rolin e prostitutës te ‘Rrugicat që kërkonin diell’
Tjetër projekt i rëndësishëm në Korçë, Niko Peleshi jep lajmin e mirë »
Article Logic
Execution time: 0.026793003082275
array(1) { ["section"]=> string(115) "linda-halimi-habit-boten-shkon-te-kendoje-kengen-e-shqiperise-ne-amsterdam-por-nderpret-gjithcka-ne-mes-video-74686" }