Linda Halimi rikthehet në “American Idol” për performancën e radhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:37 26-01-2016 Linda Halimi rikthehet në “American Idol” për performancën e radhës

Linda Halimi rikthehet sërish në shfaqjen e njohur “American Idol”. Këngëtarja shqiptare mori aprovimin absolut të jurisë në fazën e parë, ku ajo performoi këngën me titull “This is a man’s world”.

Tashmë me përmbylljen e fazës së përzgjedhjes së kandidatëve, starton faza e dytë e kësaj shfaqjeje dhe performanca e Lindës pritet të transmetohet të mërkurën.

Se çfarë kënge ka zgjedhur ajo kësaj here pritet të mësohet vetëm nesër, ku do të dal sërish përpara publikut amerikan. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02112889289856
array(1) { ["section"]=> string(71) "linda-halimi-rikthehet-ne-american-idol-per-performancen-e-radhes-30989" }