Linda Rama emocionohet para grave dhe Edi Ramës: Çfarë më tha Zaho sot në mëngjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:55 08-03-2017 Linda Rama emocionohet para grave dhe Edi Ramës: Çfarë më tha Zaho sot në mëngjes

‘Mama Linda ti je shumë e bukur’ kështu tha në fjalën e saj me rastin e 8-marsit, festës së gruas, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama.

Mes emocionesh Linda Rama tregoi se i biri, Zaho me fjalët e tij të ëmbla dhe duke e parë në sy e kishte çarmatosur aq sa për një moment kishte menduar se fjalimi i përgatitur prej saj duhej hedhur në kosh.

“Zaho duke më parë drejt në sy më tha: ‘Mama Linda ti je shumë e bukur’, kjo më çarmatosi dhe mendova se fjala që kisha përgatitur për këtu duhej të hidhej në kosh. Gëzuar 8-marsin të gjitha grave” tha Linda.

Duke i uruar 8 marsin Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama, Linda ftoi në foltore bashkëshortin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02550482749939
array(1) { ["section"]=> string(86) "linda-rama-emocionohet-para-grave-dhe-edi-rames-cfare-me-tha-zaho-sot-ne-mengjes-71167" }