Linda Rama përqafim të fortë gazetares. Kush është profesionistja e preferuar e gruas së kryeministrit? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:25 22-02-2016 Linda Rama përqafim të fortë gazetares. Kush është profesionistja e preferuar e gruas së kryeministrit? (FOTO)

Linda Rama përqafim të fortë gazetares. Kush është profesionistja e preferuar e gruas së kryeministrit?

Një përqafim i fortë dhe mjaft i ngrohtë, shoqëruar me buzëqeshjen e madhe të bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama.

Linda Rama, në një foto përzgjedhur, shfaqet e gëzuar për takimin me gazetaren. Po kush është ajo? Ajo është Mira Kazhani moderatore në emisionin e mëngjesit në ‘’Top Channel’’. Fotoja është realizuar nga fotografja e kryeministrit, Blerta Kambo.  Në fakt, Kazhani është përzgjedhur nga stafi organizator i Ramës për të folur në festën e fundvitit me gazetarët, gjatë darkës shtruar nga Edi Rama. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026952028274536
array(1) { ["section"]=> string(112) "linda-rama-perqafim-te-forte-gazetares-kush-eshte-profesionistja-e-preferuar-e-gruas-se-kryeministrit-foto-33185" }