Lindi me 4 gishta dhe pa kocka në gjunjë, habit me talentin e tij 17-vjeçari (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:53 10-08-2018 Lindi me 4 gishta dhe pa kocka në gjunjë, habit me talentin e tij 17-vjeçari (VIDEO) Darrius Simmons

Një 17-vjeçar i cili ka lindur me katër gishta ka mësuar që të luajë në piano duke i ka surprizuar të gjithë.

Darrius Simmons nga Ohio ka vetëm tre gishta në dorën e djathtë dhe vetëm një në të majtën. Ai ka lindur gjithashtu pa kocka në gjunjë.

Që kur ishte fëmijë ai mësoi të luajë në piano dhe nuk ka marrë asnjëherë mësime, por ka praktikuar vetë duke i besuar aftësive që ka.

Ndër vite ka publikuar pamjet e tij në rrjete sociale dhe ka marrë mijëra komplimente nga ndjekësit për talentin dhe vullnetin për të luajtur në një instrument muzikor.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pazakontë/ Humbi këmbën në aksident, balerina performoi me protezë
PAMJE TË RËNDA, përdhunuan për vdekje 10-vjeçarin, varen në publik 3 pedofilët »
Article Logic
Execution time: 0.022563934326172
array(1) { ["section"]=> string(88) "lindi-me-4-gishta-dhe-pa-kocka-ne-gjunje-habit-me-talentin-e-tij-17-vjecari-video-130716" }