Lindi në mes të ‘luftës’ mediatike, Khloe Kardashian publikon EMRIN e vajzës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:27 16-04-2018 Lindi në mes të ‘luftës’ mediatike, Khloe Kardashian publikon EMRIN e vajzës Khloe kardashian dhe i dashuri i saj

Pas lindjes së vështirë kur mori vesh se babai i fëmijës së saj e kishte tradhëtuar, duket se motra Kardashian, Khloe ka publikuar më e lumtur se kurrë emrin e së bijës së saj.

Në një foto të një dhome mbushur me tullumbace dhe lule rozë, Khole ka treguar se ajo dhe i dashuri i saj Trisan Thomson kanë vendosur ta quajnë vajzën e tyre të parë, True (e vërteta).

Vajza jonë e vogël, True Thomson na ka vjedhur krejtësisht zemrat tona dhe ne jemi të mbuluar plot me dashuri. Të bekuar me ardhjen në jetë të këtij ëngjëlli në familjen tonë. Mami dhe babi të duan shumë True”, ka shkruar Khloe në foton e postuar.

khole.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, grabitet Elvana Gjata
‘Duhet të besoni në përralla’, Armina tregon si e mori propozimin nga Shkëlzeni »
Article Logic
Execution time: 0.0041439533233643
array(1) { ["section"]=> string(80) "lindi-ne-mes-te-luftes-mediatike-khloe-kardashian-publikon-emrin-e-vajzes-117131" }