Lindita Theodhori: Leka është burrë ordiner dhe i pështirë

Publikuar tek: barometri, më 08:12 26-08-2015 Lindita Theodhori: Leka është burrë ordiner dhe i pështirë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.5609278678894
array(1) { ["section"]=> string(63) "lindita-theodhori-leka-eshte-burre-ordiner-dhe-i-peshtire-19184" }