Lindsay Lohan u thotë gabimisht fansave: “Jeni gomerë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 24-04-2015 Lindsay Lohan u thotë gabimisht fansave: “Jeni gomerë”

Aktorja, këngëtarja dhe modelja 28-vjeçare Lindsay Lohan,  në përpjekje për të huazuar një shprehje nga arabishtja ka quajtur 3.5 milion fansat e saj në instagram “gomere”.

Në fakt qëllimi i saj ka qënë t'i komplimentojë ato, duke dashur tiu thote “ Jeni shumë të bukur”, por në fakt ka gabuar në shkrimin drejt të shprehjes duke bërë kështu një gafë.  Këngëtarja e ka fshirë postimin menjëherë pasi ka kuptuar gafën e bërë, por tabloidë të ndryshëm e kanë ruajtur foton ofenduese për fansat. Duket se njerëzit e showbiz-it duhet të jenë më të kujdesshmën në publikimet e tyre “dashamirëse”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032416820526123
array(1) { ["section"]=> string(56) "lindsay-lohan-u-thote-gabimisht-fansave-jeni-gomere-9602" }