Lirohen pengjet në Paris, autori ende në kërkim

Publikuar tek: bota, më 00:42 03-12-2016 Lirohen pengjet në Paris, autori ende në kërkim

Gjashtë persona u marën peng mbrëmjen e sotme në zyrat e një agjencie udhëtimi në Paris nga një person i armatosur.

Sipas AFP, dyshohet se personi i armatosur ka patur për qëllim të kryejë grabitje. Ngjarja ndodhi në jug të kryeqytetit francez, në bulevardin “Massena”.

Policia mbërriti me shpejtësi në vendngjarje dhe pas disa orësh arriti të lironte gjashtë pengjet, por nuk ka mundur të arrestojë autorin, i cili ndodhet tashmë në kërkim

CysOX2pWgAAbnIl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030368089675903
array(1) { ["section"]=> string(52) "lirohen-pengjet-ne-paris-autori-ende-ne-kerkim-61412" }