Lirohet nga burgu shqiptari që u mbajt padrejtësisht, ja sa PARA mori dëmshpërblim (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 11-07-2018 Lirohet nga burgu shqiptari që u mbajt padrejtësisht, ja sa PARA mori dëmshpërblim (EMRI) Fotot ilustruese

Plot 21 muaj në burg për një shtetas shqiptar në Itali .

Arjan Llanaj 46-vjeç, fitoi lirinë si dhe një dëmshpërblim prej 150 mijë euro nga shteti italian. Nga janari i viitt 2014 deri në shtator 2015, Llanaj mbahej i burgosur. Pas vendimit të gjykatës së Frosinones, prokurori kishte kërkuar për të pandehurin 8 vite burg e 120 mijë euro gjobë .

Shtetasi shqiptar nisi një tjetër betejë në gjykatën e Apelin në Romë, për tu njohur me dëmet e pësuara nga një periudhë e gjatë pas hekurave, në mënyrë të padrejtë. "Aventura fatkeqe" e Llanajt nisi pasi u ndalua teksa ishte nën drejtimin e një kamioni, që trasportonte një bllok mermeri me lartësi 2.85 metra e gjerësi 2.10.

Brenda masës së gurtë u zbuluan 670 kg marijuanë. Llanaj e ka vetëdeklaruar gjatë gjithë kohës veten të pafajshëm. Sakaq, zbardhja e së vërtetës ka ardhur nga përgjimet e telefonatave të bandës si palë e tretë, që e kishte vendosur lendën narkotike.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkëputet energjia elektrike në disa zona të bregdetit të Jugut (ORARET)
Njoftim I RËNDËSISHËM, ja deri në çfarë klase do përfitohen librat FALAS për të gjithë (VENDIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.036273002624512
array(1) { ["section"]=> string(93) "lirohet-nga-burgu-shqiptari-qe-u-mbajt-padrejtesisht-ja-sa-para-mori-demshperblim-emri-127565" }