“Live”, Ndeshjet Kosovë - Kroaci dhe Lihtenshtajn - Shqipëri mund t’i ndiqni këtu

Publikuar tek: sport, më 17:40 06-10-2016 “Live”, Ndeshjet Kosovë - Kroaci dhe Lihtenshtajn - Shqipëri mund t’i ndiqni këtu

Dy ndjeshje të rëndësishme për të gjithë shqipëtarët luhen sot në mbrëmje, në orën 20:45, ajo e Shqipërisë kundër Lihteshtajnit dhe Kosovë - Kroaci.

Në rast se dëshironi të ndiqni Kuqezinjtë e Kombëtares Shqiptare, TVSH-ja është kanali që kërkoni, megjithëse me disa sekonda vonesë në transmetim, mund ta ndiqni edhe në kanalet me pagesë të SuperSport.

Nëse do të ndiqni, ashtu si kryeministri Edi Rama, ndeshjen e Kosovës, RTK (Radio Televizioni i Kosovës) jua mundëson pa pagesë, e sigurisht edhe kanalet e paketës SuperSport. /Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja sulmon ashpër në Kuvend Fadil Vokrrin: Zotëri, nuk i ndalon dot shkodranët të vishen kuq e zi
Ndeshjet e Shqipërisë dhe Kosovës, bëhen publike formacionet e ekipeve »
Article Logic
Execution time: 0.024060010910034
array(1) { ["section"]=> string(80) "live-ndeshjet-kosove-kroaci-dhe-lihtenshtajn-shqiperi-mund-t-i-ndiqni-ketu-55304" }