“Live” / Pritet dalja e kombëtares, ja situata përpara hotelit (Foto)

Publikuar tek: sport, më 18:32 24-03-2017 “Live” / Pritet dalja e kombëtares, ja situata përpara hotelit (Foto)

Kombëtarja shqiptare pritet të dalë nga hoteli ku po qëndron në Palermo, dhe t’i drejtohet stadiumit.

Situata përpara hotelit duket e qetë. Përveç një numri të konsiderueshëm tifozësh dhe gazetarë aty ndodhen edhe forca të shumta të policisë italiane. Përballja historike me Italinë nis mbrëmjen e sotme në orën 20:45.

e4564w357yoo.jpg

ertertetudeww.jpg

wsrwerwerteyii.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto Strakosha pranë djalit, këshillat e fundit pak orë para ndeshjes kundër Italisë
Më të përgatitur se kurrë, Kombëtarja e Kosovës arrin "Loro Boriçi" (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017361164093018
array(1) { ["section"]=> string(68) "live-pritet-dalja-e-kombetares-ja-situata-perpara-hotelit-foto-73028" }