Liverpool niset për në Amerikë, merr dhe Xherdan Shaqirin me vete (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 22:49 20-07-2018 Liverpool niset për në Amerikë, merr dhe Xherdan Shaqirin me vete (FOTO) Xherdan Shaqiri

Skuadra e Liverpool është nisur për në Amerikë në mënyrë që të vijojë përgatitjet për sezonin e ardhshëm të Premier League, e ndërsa ka marrë dhe futbollistin me origjinë shqiptare me vete, Xherdan Shaqiri.

Shaqiri është në listën e lojtarëve të ftuar nga skuadra për këtë udhëtim.

Sakaq, lajmi është konfirmuar nga vetë faqja zyrtare e nënkampionëve të Europës.


dsf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 200 milionë lekë për Vllazninë, shkodranët vuajnë... jo vetëm për trajnerin
Milani me president të ri »
Article Logic
Execution time: 0.027698993682861
array(1) { ["section"]=> string(76) "liverpool-niset-per-ne-amerike-merr-dhe-xherdan-shaqirin-me-vete-foto-128583" }