LLESHAJ përgënjeshtron PD-në: Nuk kam informacion që Basha është kërcënuar (Ç'thotë për takimin me truprojen)

Publikuar tek: politike, më 10:53 18-06-2019 LLESHAJ përgënjeshtron PD-në: Nuk kam informacion që Basha është kërcënuar (Ç'thotë për takimin me truprojen) Sander Lleshaj

Reagon ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pas lajmit të përhapur dje nga PD sipas të cilit kreu demokrat ishte në rrezik dhe për këtë ministri kishte takuar truprojën e Bashës.

Lleshaj mohoi të kishte informacion se lideri demokrat është kërcënuar ndërsa nuk mohoi takimin me truprojën por pa thënë arsye.

“Letra nga Bardhi më ka ardhur por nuk e kam lexuar ende. Nuk kam asnjë informacion që Basha është kërcënuar. Takime me truproja të gardes kam pasur, kjo është puna ime e përditshme, të takoj truproja të gardës, oficerë të policisë”, tha Lleshaj nga Vlora.

LEXO EDHE 'BOMBA'/ LULZIM BASHËS I RREZIKOHET JETA, SANDËR LLESHAJ TAKON 'FSHEHURAZI' BADIGARDIN E KRYEDEMOKRATIT (DOKUMENTI)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02558708190918
array(1) { ["section"]=> string(113) "lleshaj-pergenjeshtron-pd-ne-nuk-kam-informacion-qe-basha-eshte-kercenuar-c-thote-per-takimin-me-truprojen-168678" }