Lojrat olimpike në Korenë e Veriut/ Të gjithë bien në dashuri me nxitëset e tifozëve, nuk janë aspak si i imagjinoni (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:36 11-02-2018 Lojrat olimpike në Korenë e Veriut/ Të gjithë bien në dashuri me nxitëset e tifozëve, nuk janë aspak si i imagjinoni (VIDEO)

Shumë njerëz ishin të pranishëm në garat me shpejtësi në Korenë e Veriut. 

Por çfarë tërhoqi më shumë vëmendje ishin nxitëset e tifozëve, ndryshe të quajtura si “ushtria e të bukurave”.

Por aspak si nxitëset e tifozëve që jemi mësuar të shohim. Të veshura me xhup të kuq, dhe me një buzëqeshje në fytyre, vajzat këndojnë në kor.

Në rrjetet sociale janë shpërndarë shumë video të tyre, ku të gjithë kanë shprehur simpatinë për vajzat bukuoroshe të Koresë së Veriut.


Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « George Soros financon fushatën ‘Pro BE’ në Britaninë e Madhe
E RËNDË: Rrëzohet helikopteri, vdesin 3 persona »
Article Logic
Execution time: 0.0059130191802979
array(1) { ["section"]=> string(127) "lojrat-olimpike-ne-korene-e-veriut-te-gjithe-bien-ne-dashuri-me-nxiteset-e-tifozeve-nuk-jane-aspak-si-i-imagjinoni-video-109918" }