Lojtari i PSG-së i shpëton jetën kundërshtarit në fushën e blertë

Publikuar tek: sport, më 22:43 12-10-2016

Mbrojtësi i PSG-së, Serge Aurier ka qenë heroi i takimit Bregu i Fildishtë-Mali. Ai i ka shpëtuar jetën sulmuesit Moussa Doumbia, i cili pësoi një krizë epileptike.

Ai ka ndërhyrë shpejt për të ndihmuar sulmuesin duke parandaluar kalimin poshtë të gjuhës. Ky veprim është përshëndetur nga të gjithë të pranishmit në stadium.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skënderbeu dhe Tirana vulosin fitoret në minutat shtesë
Sadiku lë spitalin dhe s’duron dot, del për shoping »
Article Logic
Execution time: 0.024811983108521
array(1) { ["section"]=> string(71) "lojtari-i-psg-se-i-shpeton-jeten-kundershtarit-ne-fushen-e-blerte-55976" }