Look-u special i deputetit në Kuvend, shikoni ç’xhaketë ka veshur dhe kë kujton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:22 09-06-2016 Look-u special i deputetit në Kuvend, shikoni ç’xhaketë ka veshur dhe kë kujton

Një look special i deputetit në Kuvend. Shikoni me detaje se çfarë xhaketë ka veshur dhe kë të kujton kjo ngjyrë.

Është e bardhë, qumështi afër grisë, njësoj si ngjyra e pardesyve të bardha të Sali Berishës dhe Edi Ramës në vitet ’91-’92.

Duhet thënë se deputetit demokrat të Beratit,Genc Pollo, i qëndron mirë kjo ngjyrë, e cila thyen të zakonshmen e deputetëve mes të zezës e blusë.gencpollolooki.gif

Genc Pollo, sot 9 qershor 2016

ediramasaliberishapardesy.png

 Në foto Sali Berisha dhe Edi Rama dhe me ta i ndjeri Ardian Klosi më 22 dhjetor 1990

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029894113540649
array(1) { ["section"]=> string(84) "look-u-special-i-deputetit-ne-kuvend-shikoni-c-xhakete-ka-veshur-dhe-ke-kujton-42970" }