Lori dhe Sara Hoxha bashke ne Elbasan Arena, pa Ledjonin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 01:00 30-03-2015 Lori dhe Sara Hoxha bashke ne Elbasan Arena, pa Ledjonin Sara dhe Lori Hoxha dje ne Elbasan Arena

Lori Hoxha dhe Sara Hoxha vajzat e të ndjerit Dritan Hoxha kanë qene bashkë sot ne Arenën e VIP-ave për të parë superndeshjen Shqipëri-Armeni. Ajo që na ra në sy ishte mungesa e Ledjon Licos i cili së fundmi është i pandashëm nga vajzat duke qene se u bë pjestari më i ri i familjes Hoxha si i dashuri i Sarës.
Gjithsesi një bravo të madhe vajzave që kane mbështetur kombëtaren që nga fillimi. Kujtojmë qe Digitalb si pjesë e TOP MEDIAS këtë vit ishte dhe sponsor i Këngës së kombetares "kuq e Zi je Ti". 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022394895553589
array(1) { ["section"]=> string(60) "lori-dhe-sara-hoxha-bashke-ne-elbasan-arena-pa-ledjonin-7308" }