Lori Hoxha dedikim të dashurit për ditëlindje, zbulon edhe një detaj të fortë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:37 29-06-2016 Lori Hoxha dedikim të dashurit për ditëlindje, zbulon edhe një detaj të fortë

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha, uron për herë të parë publikisht të dashurin e saj Vis Vajraktari në ditën e tij të lindjes.

Lori ka zbuluar edhe një detaj të fortë të lidhjes së tyre: Faktin që janë rritur bashkë.

“Në jemi rritur bashkë dhe ti ke qenë gjithçka për mua. Gëzuar ditëlindjen Nok Nok. Ti je i rrallë”, i shkruan Lori duke zbuluar njëkohësisht edhe nofkën përkëdhelëse me të cilën i drejtohet të dashurit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070750713348389
array(1) { ["section"]=> string(82) "lori-hoxha-dedikim-te-dashurit-per-ditelindje-zbulon-edhe-nje-detaj-te-forte-44890" }