Lori Hoxha flet për përgjegjësinë në biznes, të vërtetën e emrit si dhe “incidentet” e së kaluarës. Një rrëfim për të mos u humbur(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 31-01-2017 Lori Hoxha flet për përgjegjësinë në biznes, të vërtetën e emrit si dhe “incidentet” e së kaluarës. Një rrëfim për të mos u humbur(VIDEO)

Lori Hoxha është një ndër ndër bukuroshet e showbizit shqiptar më të përfolura të momentit. Në një intervistë për In Tv,  Lori ka folur për fëmijërinë e saj, për përgjegjësinë në biznes dhe jetën e saj private.

 Sot të gjithë e njohim si Lori, por në fakt familjarët e saj i kanë vënë emrin Lorela. Por që kur i ati i saj i vu emrin kompanisë Lori emri “Lorela u zhduk”. 

Përsa i  përket ndërhyrjeve kirurgjikale Lori shprehet:  “Nuk do të të them se kështu kam lindur, por as nuk do të pranoj se çfarë kam bërë”.

Për më shumë detaje nga jeta e saj ndiqni intervistën. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027215003967285
array(1) { ["section"]=> string(138) "lori-hoxha-flet-per-pergjegjesine-ne-biznes-te-verteten-e-emrit-si-dhe-incidentet-e-se-kaluares-nje-rrefim-per-te-mos-u-humbur-video-67283" }