Lori Hoxha foto nga brenda Jaguarit të saj 2016: Vendi ku gjej ritëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:21 05-12-2016 Lori Hoxha foto nga brenda Jaguarit të saj 2016: Vendi ku gjej ritëm

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha publikon këtë mëngjes të hëne një foto nga brenda makinës së saj superluksoze e super të kushtueshme, Jaguar.

Lori thotë se kjo makinë është vendi ku gjen ritëm.

“Makina e vitit 2016 për të gjitha gratë e botës”, shkruan milionerja tashmë imazh i Range Rover dhe Jaguar.

lori.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067679882049561
array(1) { ["section"]=> string(73) "lori-hoxha-foto-nga-brenda-jaguarit-te-saj-2016-vendi-ku-gjej-ritem-61639" }