Lori Hoxha me "stil" të ri, aty ku çizmet me lulen e dashurisë ndërthuren bashkë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:48 13-10-2016 Lori Hoxha me

E veshur me çizme që tregojnë fortësinë dhe pranë saj një lule orkide, e quajtur ndryshe dhe si lulja e dashurisë, Lori Hoxha ndërthur dy stile në një.

“Çizme lufte dhe orkide në zyrë”, -shkruan Lori teksa ka postuar dhe foton në "Instagram". Një kombinim midis luftarakes dhe të brishtës.

Kush ja ka dhuruar Lorit lulen e dashurisë? 

lori_hoxha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021167039871216
array(1) { ["section"]=> string(83) "lori-hoxha-me-stil-te-ri-aty-ku-cizmet-me-lulen-e-dashurise-nderthuren-bashke-56082" }