Lori Hoxha në krizë me Vis Bajraktarin? Përgjigjet shpejt i dashuri i trashëgimtares së Top Channel

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:58 30-08-2016 Lori Hoxha në krizë me Vis Bajraktarin? Përgjigjet shpejt i dashuri i trashëgimtares së Top Channel

Ditën e djeshme, në rrjetet sociale u aludua për një krizë në çift mes trashëgimtares së Top Channel Lori Hoxha dhe të dashurit të saj Vis Bajraktari për shkak të një postimi të Lorit në "Snapchat".

Lori publikoi një foto ku i thoshte të ëmës se “ndonjëherë është e vështirë” si kundërpërgjigje për dhuratën e Vjollca Hoxhës bërë të bijës ku shkruhej: “Qendroni gjithmonë bashkë”.

Por mesa duket Lori dhe i dashuri i saj janë më pranë se kurrë. Këtë e ka vërtetuar pikërisht Vis Bajraktari përmes një video në “snapchat” ku shfaqet vëllai i vogël i Lorit, Itani.

Visi i ka blerë Itanit një makinë lodër ndërsa shkruan se vogëlushi ishte nisur për të blerë fletore.

{gallery}Itan{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023746013641357
array(1) { ["section"]=> string(104) "lori-hoxha-ne-krize-me-vis-bajraktarin-pergjigjet-shpejt-i-dashuri-i-trashegimtares-se-top-channel-51275" }