Lori Hoxha publikon foton e parë me djalin e Sarës, ja çfarë shkruan për të trashëgimtarja e ‘Top Channel’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:31 15-12-2016 Lori Hoxha publikon foton e parë me djalin e Sarës, ja çfarë shkruan për të trashëgimtarja e ‘Top Channel’ (Foto)

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha ka publikuar sot për herë të parë një foto me vogëlushin London Noor, djalin e Sarës dhe Ledion Liços.

Çifti janë bërë prindër për herë të parë dhe ishte vetë Sara ajo që bëri të ditur se djali i tyre lindi më herët se ç'ishte parashikuar.

Në foton e publikuar nga Lori shfaqet dora e vogëlushit që shtrëngon gishtin e saj dhe bashkangjitur saj shkruan “16 Dhetor, 2.2 kilogramë, lumturi e pastër”.

lori_dec.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021764039993286
array(1) { ["section"]=> string(114) "lori-hoxha-publikon-foton-e-pare-me-djalin-e-sares-ja-cfare-shkruan-per-te-trashegimtarja-e-top-channel-foto-62749" }