Lori Hoxha shpërthen ndaj Mira Kazhanit: Një portal që drejtohet nga një femër e përcjell këtë mesazh...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 02-06-2018 Lori Hoxha shpërthen ndaj Mira Kazhanit: Një portal që drejtohet nga një femër e përcjell këtë mesazh... Lori Hoxha-Mira Kazhani

Blogerja e njohur Lori Hoxha duket se është revoltuar pas një lajmi që ka lexuar në portalin e drejtuar nga gazetarja Mira Kazhani, ku bëhet fjale për format trupore të këngëtares Afërdita Dreshaj.

“Bjonde elegante, tërheqëse i ka thuajse të gjitha Aferdita Dreshaj, veç këmbëve. Do thoni ju i ka të gjata? I ka vërtet po mbase busti dekolteja, por edhe takat që çoç i rregullojnë defektet s na kanë lënë të shikojmë më poshtë, për të parë këmbët, madje ta themi troç ja kemi vënë re prej kohësh, po ndoshta gjthë ata që linin kokën pas saj s' e kanë kuptuar. Në foton e fundit e postuar nga koka te këmbët na i kujtoi. Të gjata dhe pak si çun. Madje po të mos kishim parë fytyrën do mendonim se është djalë. dhe c është më e keqja s’ ka palestër në botë e ushtrim që rregullon formën e kovkës së këmbës por pak rëndësii ka”, ka mjaftuar ky lajm që Lori Hoxha të reagojë ashpër ndaj këtijj portali dhe drejtueses së tij.

Mesa duket Lorit i ka dhembur që ky portal ka shkruar në këtë mënyrë për një femër.

“Një portal i drejtuar nga një femër që përcjell këtë lloj mesazhi tek njekësit e tij. Dhe kërkojmë që femrat të ndihen të forta, të pushtetshmë të barabarta kur jemi në ato që femrën e ulim çdo ditë”, shkruan e revoltuar Lori në një postim në Instagram.

loriiiiiiiiiii.jpg

llll.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066688060760498
array(1) { ["section"]=> string(107) "lori-hoxha-shperthen-ndaj-mira-kazhanit-nje-portal-qe-drejtohet-nga-nje-femer-e-percjell-kete-mesazh-123002" }