Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel ndryshon tërësisht look (FOTOT-si duket tani)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:19 27-07-2016 Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel ndryshon tërësisht look (FOTOT-si duket tani)

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha është shfaqur me një look tërësisht ndryshe.

Lori është shndërruar në brune dhe këto janë fotot që tregojnë sesi duket ajo tani. Duhet thënë se ndjekësit e saj e kanë komplimentuar shumë për këtë ndryshim.

lori.jpg

lori1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028825044631958
array(1) { ["section"]=> string(89) "lori-hoxha-trashegimtarja-e-top-channel-ndryshon-teresisht-look-fotot-si-duket-tani-47833" }