Lori Hoxha ulur në kolltuk, në këmbë Alban Dudushi: Filloi ‘’Top Show’’, ndërhyn Sara Kapo: Po vdes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:52 17-09-2016 Lori Hoxha ulur në kolltuk, në këmbë Alban Dudushi: Filloi ‘’Top Show’’, ndërhyn Sara Kapo: Po vdes

Lori Hoxha, trashëgimtarja e ‘’Top Channel’’ ulur në kolltukun e studios së ‘’Top Show Magazine’’ dha lajmin e nisjes së emisionit. Në këmbë qëndron prezantuesi dhe një nga figurat e vjetra të ‘’Top’’-it, Alban Dudushi.

Por, pas publikimit të fotos që ju shihni, ka ndërhyrë në ‘’Instagram’’ edhe Sara Kapo, vajza e Ema Andresë, që është një nga opinionistet e emisionit në sezonin e ri.

‘’Duke vdekur’’, komenton vajza e aktores, një personazh kontrovers, promovuar së fundmi edhe në një videoklip të këngës së Flori Mumajesit ‘’Beautiful’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024786949157715
array(1) { ["section"]=> string(97) "lori-hoxha-ulur-ne-kolltuk-ne-kembe-alban-dudushi-filloi-top-show-nderhyn-sara-kapo-po-vdes-53195" }