Lori Hoxha zbulon "sekretet" e ditëlindjes së saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:10 25-10-2016 Lori Hoxha zbulon

Lori Hoxha ka kaluar çaste fantastike gjatë ditëlindjes së saj. Një ndër to është dhe parashutizmi.

“Unë bëra një list me gjëra për ditëlindjen time dhe mendova ta filloj nga fundi me më të frikshmen”-shkruan Lori.

lori_hoxha.png

-Po ashtu bukuroshja ka publikuar një foto me një fustan tepër të bukur portokalli.

lori_hoxha_copy.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si duket ish-miss Shqipëria pas lindjes (Fotot)
“M’fal për shprehjen”, emisioni më i ri që do i shtohet televizioneve shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.0042459964752197
array(1) { ["section"]=> string(58) "lori-hoxha-zbulon-sekretet-e-ditelindjes-se-saj-foto-57364" }