Lori Hoxhën e shajnë keq, shihni si e mbron i dashuri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 13-03-2018 Lori Hoxhën e shajnë keq, shihni si e mbron i dashuri (FOTO) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari

Blogerja dhe një nga trashëgimtaret e Top Medias Lori Hoxha, është ndër emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.

Prej vitesh ajo është në një marrëdhënie me një djalë i cili quhet Vis Bajraktari.

Edhe pse çifti nuk e komentojnë shpesh lidhjen e tyre, në mediat rozë lajmet për ta janë të shumtë.

Kësaj radhe Visi është bërë kryetema e mediave rozë, pasi ka mbrojtur të dashurën e tij nga komentet negative në rrjetet sociale. Në profilin e tij në Istagram, në një foto të postuar, dikush ka komentuar: Je gjithë ky çun, se di si e ke lidh jetën me Lorin, ajo nuk bën.

Ai ka reaguar menjëherë duke shkruar: Ajo është një perëndeshë.

Shumë persona e kanë përgëzuar Visin për këtë gjest, ndërsa Lori me siguri ndjehet krenare për të dashurin e saj.

Screenshot_10.jpg

 

Screenshot_9.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E përlotur, këngëtarja shqiptare rrëfen humbjen e vëllait të vetëm
Armina Mevlani I THOTË TË GJITHA: Ja planet e dasmës sime me Shkëlzenin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.041929006576538
array(1) { ["section"]=> string(64) "lori-hoxhen-e-shajne-keq-shihni-si-e-mbron-i-dashuri-foto-113153" }