Lori i Hoxha i habit të gjithë, shijon perëndimin në jahtin luksoz e vetme (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:42 24-10-2017 Lori i Hoxha i habit të gjithë, shijon perëndimin në jahtin luksoz e vetme (FOTO)

Trashgimtarja e "Top Media" Lori Hoxha tashmë është shumë e famshme për fotot e saj nga vendet më egzotike të botës.

Shumë shpesh ajo është e shoqeruar me miq apo miqesha të saj në vendet që viziton.

Por këtë herë, Lori ka zgjedhur të dalë nga tradita dhe ka postuar një foto ku shijon e vetme perëndimin e diellit në një jaht super luksoz.

Nuk dihet se përse Lori Hoxha ka zgjdhur të postojë këtë foto, por një gjë është e sigurt se nuk është më ajo vajza rebele që provokonte me çdo foto të sajën.

Më poshtë foto:

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021542072296143
array(1) { ["section"]=> string(84) "lori-i-hoxha-i-habit-te-gjithe-shijon-perendimin-ne-jahtin-luksoz-e-vetme-foto-97021" }