Lorik Cana bëhet për herë të parë baba

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:56 23-09-2015 Lorik Cana bëhet për herë të parë baba

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana është bërë herë të parë baba. Lajmi konfirmohet nga klubi francez ku Cana luan, Nantes, që ka konfirmuar se lojtari shqiptar i është bashkuar bashkëshortes së tij, në këtë moment të veçantë për çiftin.

Cana dhe modelja italiane, Monica, u martuan rreth 15 muaj më parë dhe tashmë dashuria e tyre ka sjellë në jetë një djalë. Ende nuk është bërë publik emri i djalit të Canës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023313999176025
array(1) { ["section"]=> string(44) "lorik-cana-behet-per-here-te-pare-baba-21494" }