Lorik Cana foto me djalin në krevat: Gjithë ditën do rri në shtrat(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:14 07-12-2015 Lorik Cana foto me djalin në krevat: Gjithë ditën do rri në shtrat(FOTO)

Lorik Cana e ka vendosur, sot do ta bëjë pushim dhe duke marrë shkas nga lodhja e tij fizike e përditshme gjatë stërvitjeve e ndeshjeve, sot ka zgjedhur të mos çohet fare nga shtrati.

‘’Ditë pushimi, koha për familjen, gjithë ditën në shtrat’’, shkruan kapiteni.

Ndërsa djali i tij qëndron përmbys i shtrirë në një mënyrë të adhurueshme, si çdo fëmijë.

Ka shumë të drejtë, por ta shohim nëse do mundet, fëmijët janë të lëvizshëm, e s’rrinë dot në një vend…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06269383430481
array(1) { ["section"]=> string(76) "lorik-cana-foto-me-djalin-ne-krevat-gjithe-diten-do-rri-ne-shtrat-foto-27142" }