Lorik Cana i habit të gjithë, super gol në stërvitje

Publikuar tek: sport, më 22:31 31-05-2016

Kapiteni Lorik Cana i ka habitur të gjithë me një golë spektakolar të realizuar në stërvitje. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare ka arritur të stopojë në mënyrë perfekte topin, ndërsa gjuajtja e tij kapi të papërgatitur portierin.

“Gjithçka filloi nga pasimi”, shkruan ai në “Instagram”.

Shpresojmë që të tilla mrekulli kapiteni të realizojë edhe gjatë ndeshjeve të Kampionatit Europian, pasi atje vlera është 100 herë më e madhe. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prezantuesja e trishtuar me vendimin e De Biasit pas publikimit të listës (Foto)
Momenti prekës kur Gjimshiti, Rashica, Rrahmani dhe Shala largohen nga hoteli (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.016883134841919
array(1) { ["section"]=> string(57) "lorik-cana-i-habit-te-gjithe-super-gol-ne-stervitje-42059" }