Lorik Cana me pushime, më i relaksuar se asnjëherë tjetër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 11-07-2016 Lorik Cana me pushime, më i relaksuar se asnjëherë tjetër

Pas Euro 2016, kapiteni Lorik Cana duket më i relaksuar se asnjëherë tjetër.

Kapiteni ka rrëmbyer pëlqimet e ndjekësave dhe fansave të tij me këtë foto fantastike. Loriku duket në harmoni me natyrën dhe veshja e tregon edhe më rrëzëllitës.

Të paktën këto janë komentet e vajzave në IG e tij ku po bëhet “nami”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022814989089966
array(1) { ["section"]=> string(62) "lorik-cana-me-pushime-me-i-relaksuar-se-asnjehere-tjeter-46214" }