Lorik Cana pak minuta para ndeshjes: Na priftë e mbara

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:23 29-03-2015 Lorik Cana pak minuta para ndeshjes: Na priftë e mbara Postimi i Lorik Canes pak caste me pare ne facebook

Para pak minutash, kapiteni i kombëtares kuq e zi, Lorik Cana ka gjetur kohë të hedhë postimin e tij të fundit përpara ndeshjes në facebook. “Na priftë e mbara” shkruan Loriku thjesht pak caste para nisjes në Elbasan Arena. 

Edhe lojtarët që do të zbresin në fushë kanë emocionet e tyre. Fansat kanë filluar menjëherë ti japin zemër kapitenit për sfidën kundër Armenisë, duke i kujtuar se janë mijera e miliona shqiptare që kanë mendjen dhe sytë te 11 lojtarët në fushë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021241903305054
array(1) { ["section"]=> string(58) "lorik-cana-pak-minuta-para-ndeshjes-na-prifte-e-mbara-7276" }