Lorik Cana plazh në mes të dhjetorit, shikoni si është kombinuar me të birin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:27 11-12-2017 Lorik Cana plazh në mes të dhjetorit, shikoni si është kombinuar me të birin (FOTO)

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka rezervuar një palë pushime bashkë me familjen në një nga zonat tropikale, aty ku festat e fundvitit kalohen në plazh.

Nuk dihet se ku po relaksohet ish-futbollisti Cana me bashkëshorten dhe djalin e tyre të vogël, por ajo që bie në sy në një foto të postuar nga ai vetë në rrjetet sociale është kombinimi i rrobave të banjos me vogëlushin e tij.

Babë e bir mbajnë të njëjtën veshje, ndërsa i vogli i tij ka pozuar me një kapele dielli më tepër.  

Nga ana tjetër, Cana e komenton këtë foto vetëm me frazën: Me baby bosin!    

 

          lorik.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dikur mbipeshë, por sot këngëtarja shqiptare “çmend” me të pasmet bombastike (FOTO)
Klea Huta fejohet me Elgit Dodën? Publikon unazën 2.270 dollarë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.030058860778809
array(1) { ["section"]=> string(87) "lorik-cana-plazh-ne-mes-te-dhjetorit-shikoni-si-eshte-kombinuar-me-te-birin-foto-102686" }