Lorik Cana tregon arsyen e largimit nga futbolli i luajtur

Publikuar tek: aktualitet, më 22:04 11-11-2017 Lorik Cana tregon arsyen e largimit nga futbolli i luajtur

Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana mbrëmjen e sotme është i ftuar në emisionin “xing” ku ka folur për jetën e tij pas largimit nga futbolli i luajtur.

Ai ka treguar se kanë qenë disa probleme me gjurin dhe shpinën që e detyruan atë që t’i jepte fund karrierës së tij futbollistike.

“Është cikël, çdo gjë ka fillim dhe fund, po ashtu edhe karriera sportive. Kam shumë vite që kam probleme me gjurin, me shpinën, por vitet e fundit kam pasur një problem tjetër edhe më të rëndësishëm që më detyroi deri diku ta mbyllja 2-3 vite përpara karrierën sportive”, u shpreh Cana,

Por në fund Cana qetësoi gjitçka duke thënë se problemet janë të tejkaluara  dhe se tashmë nuk ka asgjë serioze. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Opreacioni "Viluni Beach" në Velipojë, policia vë në pranga dy të rinjtë
Aksident i rëndë në Fier, tre makina të përplasura dhe 8 të plagosur në gjendje kritike »
Article Logic
Execution time: 0.0048770904541016
array(1) { ["section"]=> string(64) "lorik-cana-tregon-arsyen-e-largimit-nga-futbolli-i-luajtur-99219" }