Loriku dhe Ertriti, fitness dhe pishinë, e reklamojnë në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:51 05-06-2015 Loriku dhe Ertriti, fitness dhe pishinë, e reklamojnë në rrjetet sociale Lorik Cana dhe Etrit Berisha

Lorik Cana dhe Etrit Berisha, duket se kalojnë shumë kohë bashkë duke qenë se po bashkë gjenden në Itali, pranë Lazios. 

Pasditen e sotme, kapiteni i kombëtares shqiptare informon fansat e tij se edhe pse vapë, vazhdon stërvitjen, së bashku me Etritin.

“Fitnes dhe pishinë me Etritin” shkruan Cana në facebook, ndërkohë që foton e kanë realizuar brenda palestrës ku po ushtrohen.

Dhe në fakt djemtë luajnë me kombëtaren shqiptare dhe në ekipe të huaja. Do të ishte shumë bukur të mendoje që futbollistët që luajnë në kampionatin shqiptar, këtë kohë ta kalonin me ushtrime e pishinë, dhe jo në dreka të zgjatura, sikurse ndodh në përgjithësi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031059980392456
array(1) { ["section"]=> string(76) "loriku-dhe-ertriti-fitness-dhe-pishine-e-reklamojne-ne-rrjetet-sociale-12771" }