Lotaria amerikane, Ambasada publikon VIDEON me 5 këshilla

Publikuar tek: aktualitet, më 15:12 11-10-2018 Lotaria amerikane, Ambasada publikon VIDEON me 5 këshilla

Ambasada e SHBA- së në Tiranë ka publikuar një video në faqen zyrtare të Facebook, me 5 këshilla të vlefshme për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të aplikojnë për lotarinë amerikane.

Nëpërmjet kësaj video këshillohen të gjithë aplikuesit në mënyrë që të mos bëjnë gabime.

“Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2020? Mos harroni këto 5 këshilla të thjeshta kur të aplikoni. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit ?https://bit.ly/2l7myjg ose postoni pyetjet tuaja në hapësirën e komenteve mëposhtë, duke përdorur #pyetanen.”, shkruan në postimin e saj Ambasada amerikane.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KRIM I RËNDË në Mat/ Punonjësit e bashkisë po hanin drekë në lokal, 2 të vrarë, 1 i plagosur
‘Mbi supin e kohës sime’, Rama mesazh ngushëllues për vdekjen e Fatos Arapit »
Article Logic
Execution time: 0.020951986312866
array(1) { ["section"]=> string(63) "lotaria-amerikane-ambasada-publikon-videon-me-5-keshilla-137436" }