LRI dhe FRPD shkuan në Surrel për t’i vendosur traun, çfarë panë te vila e Ramës: Vetëm një i çmendur mund të jetojë aty

Publikuar tek: barometri, më 07:44 14-04-2018 LRI dhe FRPD shkuan në Surrel për t’i vendosur traun, çfarë panë te vila e Ramës: Vetëm një i çmendur mund të jetojë aty

Deputetja e LSI Floida Kërpaçi dhe kryetari i FRPD Belin Këlliçi, ditën e sotme shkuan në Surrel.

Dy të rinjtë, shoqëruar nga aktivistë të shumtë të forumeve respektive, simbolikisht kanë vendosur trahun në rrugën ku kalon kryeministri për të shkuar në shtëpinë e tij. Belind Këlliçi në edicionin e lajmeve të Syri.net, foli dhe për vilën ku banon kryeministri.

Ai tha se në atë lloj vile mund të jetojnë vetëm njerëz të çmendur. “Vila e kryeministrit ishte një shtëpi që vetëm një i çmendur mund të jetojë aty. Nuk besoj se ka shtëpi të dytë në botë që mund të ketë një vilë të tillë. Vetëm një i çmendur mund të jetojë aty’, tha Këlliçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067101001739502
array(1) { ["section"]=> string(125) "lri-dhe-frpd-shkuan-ne-surrel-per-t-i-vendosur-traun-cfare-pane-te-vila-e-rames-vetem-nje-i-cmendur-mund-te-jetoje-aty-116838" }