LSI forcë e parë në këshillin bashkiak në Mirditë

Publikuar tek: politike, më 06:56 24-06-2015 LSI forcë e parë në këshillin bashkiak në Mirditë

Ka përfunduar numërimi për anëtarët e këshillit bashkiak në Mirditë. Edhe në këtë zonë LSI është parti e parë, pasi ka arritur të marrë 1288 vota. Partia Socialiste është forcë e dytë dhe ka arritur të marrë 1245 vota, ndërsa partia Demokratike ka arritur të grumbullojë 1049 vota.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këshilli bashkiak në Tiranë/Numërimi i gjysmave të kutive, PS e para
PS kryeson në Tepelenë, LSI në Përmet »
Article Logic
Execution time: 0.023905038833618
array(1) { ["section"]=> string(55) "lsi-force-e-pare-ne-keshillin-bashkiak-ne-mirdite-14494" }