LSI-ja, politikisht dhe familjarisht në SHBA

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:01 12-05-2016 LSI-ja, politikisht dhe familjarisht në SHBA

Të gjithë drejt SHBA-ve. Gati ''familjarisht'' disa nga figurat e njohura të LSI-së ndodhen në Amerikë, ku po shoqërojnë kryetarin e tyre Ilir Meta. Meta do të zhvillojë takime me kongresmenë e përfaqësues të lartë të politikës amerikane, ndërsa nuk ka munguar për ta shoqëruar edhe vajza e tij, Era. Ajo, së bashku me kreun e LRI-së, Endrit Braimllarin dhe këshilltaren në Bashkinë e Tiranës, Elona Guri, janë ndalur përpara Shtëpisë së Bardhë në Uashington për të bërë foton që shihni. Drejt SHBA-ve kanë udhëtuar edhe zyrtarë të tjerë të LSI-së përfshirë deputeten Kejdi Mehmetaj.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035891056060791
array(1) { ["section"]=> string(49) "lsi-ja-politikisht-dhe-familjarisht-ne-shba-40195" }