LSI-PD-PDIU letër Ramës: Shpall gjendjen e emergjencës në Fier dhe heto Bankersin

Publikuar tek: barometri, më 08:37 24-12-2016 LSI-PD-PDIU letër Ramës: Shpall gjendjen e emergjencës në Fier dhe heto Bankersin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023928880691528
array(1) { ["section"]=> string(86) "lsi-pd-pdiu-leter-rames-shpall-gjendjen-e-emergjences-ne-fier-dhe-heto-bankersin-63610" }