LSI publikon sloganin e zgjedhjeve të 21 qershorit

Publikuar tek: politike, më 15:38 01-05-2015 LSI publikon sloganin e zgjedhjeve të 21 qershorit Slogani i LSI

Partia Lëvizja Socialiste për Integrim ka publikuar sloganin e zgjedhjeve vendore të 21 qershorit.

“Më shumë shërbim dhe punësim”  është slogani me të cilin LSI do të hyjë në këto zgjedhje duke përcaktuar kështu edhe dy prioritetet e kësaj force politike. Sipër sloganit qëndron trëndafili i kuq karakteristik futur brenda një katrori të ngjyrosur me të bardhë. LSI është pjesë e koalicionit të Aleancës për Shqipërinë Evropiane dhe në këto zgjedhje do të kandidojë në 15 bashki ku më kryesoret janë Pogradeci, Lezha dhe Gjirokastra.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bylykbashi: Draftit të PD i janë hequr elementet kryesore, duan të mbrojnë krimin me gjethe fiku
PD e Vlorës dërgon në Tiranë kampione të rërës për analiza, kërkon reagimin e shoqatave mjedisore »
Article Logic
Execution time: 0.028105020523071
array(1) { ["section"]=> string(56) "lsi-publikon-sloganin-e-zgjedhjeve-te-21-qershorit-10172" }