Luan Rama: Nuk ka asnjë problem mes PD-së dhe LSI-së

Publikuar tek: barometri, më 07:32 06-06-2017 Luan Rama: Nuk ka asnjë problem mes PD-së dhe LSI-së

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024299144744873
array(1) { ["section"]=> string(57) "luan-rama-nuk-ka-asnje-problem-mes-pd-se-dhe-lsi-se-81377" }