Luana bën bamirësi për iftarin e parë të Ramazanit: Më kujtuan fëmijërinë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 05:59 17-05-2018 Luana bën bamirësi për iftarin e parë të Ramazanit: Më kujtuan fëmijërinë (FOTO)

Luana Vjollca është padyshm një nga moderatoret më të suksesshme e ekranit. Përveç kësaj ajo është edhe një ndër vajzat më të komentuara për shkak të formave të saj bombastike.

Por ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim dhe për çfarë përflitet askush nuk e paska njohur shpirtin bamirës të moderatores.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo shfaqet me një familje të varfër në Ferizaj. Moderatorja u shtroi atyre iftarin e natës së parë të Ramazanit.

Postimi i plotë:

Sot vendosa ta festoj me ju naten e pare te Ramazanit. Vendosa te shtroj nje iftar ndryshe bashke me @blerinakllokoqirugova dhe @gentoska ne nje familje historine e se ciles e degjova rastesisht, ishte kaq shume e ngjashme me historine e familjes time. 1 nene qe sakrifikon jeten e saj per tja dal e vetme me 3 femije te vegjel... njesoj si nena jone. Heroina!!!
Ishte shume pak ajo cfare une bera por ishte aq bukur dhe u kenaqem aq shume!!

Deshira e tyre ishte qe te postoja foto me ta,une po e bej duke ju thene te gjitheve ju qe keni sadopak mundesi,ndihmoni SOT!Ndonjehere jeta na rremben ne rutinen e vet dhe pavarsisht deshires nuk bejme aq sa duhet per njerezit ne nevoje! Dikush sot ,dikush neser per ta eshte SHUME. 
Gezuar Ramazanin te gjithe besimtareve mysliman!

luanaaaa.PNG

 

ooooo.PNG

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “A u bë xheloze e dashura për Eleni Foureiran?”, përgjigja e Eugent Bushpepës është ëndrra e çdo femre
Lajm tronditës për fansat, 4 vjet burg për "Sarpin" dhe aktoren shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.024953126907349
array(1) { ["section"]=> string(84) "luana-ben-bamiresi-per-iftarin-e-pare-te-ramazanit-me-kujtuan-femijerine-foto-121045" }